Novinka v registraci čtenářů - rodinná registrace

Drobečková navigace » Hlavná stránka » Akce » Novinka v registraci čtenářů - rodinná registrace

news img

Při obnovení registrace nebo při zcela nové registraci v případě, že v rodině chodí nebo chtějí chodit do knihovny i ostatní členové rodiny, doporučujeme výhodnou nabídku tzv. rodinné registrace. Ušetříte. 

Při dvou- a vícečlenné rodině, kde chodí do knihovny dva a více jejích členů, platí se jeden poplatek ve výši 220,- Kč na dobu 12 po sobě jdoucích měsíců. Př.: do knihovny si chodí nebo chtějí půjčovat knihy jeden z rodičů a jeho dvě děti, tak při registraci za všechny tři uhradí poplatek 220,- Kč a od nás budou vystaveny tři průkazky, pro každého zvlášť. Ušetří 100,- Kč. Nebo př. manželé senioři půjčují si oba knihy v naší knihovně na jeden čtenářský průkaz, tak při obnovení registrace mohou uhradit 220,- Kč, každý bude mít svůj čtenářský průkaz, ušetří 20,- Kč. Výhodné je to pro čtoucí rodiny, kde do knihovny chodí si půjčovat knihy oba rodiče a jejich děti. Tam úspora registračního poplatku může být  200,- Kč i více. Nebude již platit, že na jeden čtenářský průkaz vystavený na dítě nebo dospělého, si může půjčovat každý v rodině. V platnosti zůstává, že každý zaregistrovaný čtenář v naší knihovně si může půjčovat knihy v dospělém i dětském oddělení a také na naší pobočce v Místní knihovně Drahotuše. Samozřejmě může se každý zaregistrovat zvlášť za individuální poplatek dle ceníku (dospělý 120,- Kč, dítě, student 100,- Kč).    

 

Vložené: 03. 10. 2018       V menu: Akce

AKTUÁLNÍ NOVINKY

Připravujeme na listopad - 7. 11.

Audiovideo beseda "Na kole do horských vesnic Ázerbajdžánu" s cyklocestovatelem Radomírem Čížkem se koná ve středu 7. listopadu od 17 hodin v Zámeckém klubu. Vstupné 70 Kč.

Naše nová telefonní čísla

Informujeme, že nyní máme v knihovně nová telefonní čísla (mobil) pro jednotlivá oddělení a pracoviště:

 

1. listopad - VETŘELKYNĚ A JÁ

Ve čtvrtek 1. listopadu v 18 hodin zveme všechny mladé i starší milovníky literatury na besedu s autorským čtením mladé hranické debutující autorky Kláry Nováčkové, která vám představí svoji první knihu Vetřelkyně a já. Kniha vyšla v posledních zářijových dnech v nakladatelství Garamond. 

 

Čtvrtek 25. 10. - Boříme, tvoříme a bráníme

BOŘÍME, TVOŘÍME A BRÁNÍME aneb Čeští spisovatelé ve službě vlasti a národu v první polovině 20. století. Tak zní název přednášky Mgr. Daniela Jakubíčka, Ph.D., který trochu netradičně připomene literární osobnosti  období první republiky. 

Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna
kniha